Hemen Ara  Hemen Arayın : 0212 217 5 700 / 0212 217 5 800
 
Favorilerine Ekle Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfa Anasayfa İletişim İletişim

Cool Sender

Cool Sender Sadece 99 YTL.

Online Satın Al

 

EMail
Cool Sender 3.0
Mail
Mail
Mail
Mail Mail Mail Mail
E Posta
Email
ü

İnternet Haberleri
Başlangıç
Cool Sender V3.0 Mail Gönderme Programı


Cool Sender 3.0 Mail Gönderme Programı - DNS ve SMTP Gönderim Modülleri


Line

e-posta
DNS ve SMTP Mail Gönderim Modülleri
e-posta

Dünya standartlarına baktığımızda net olarak kullanılan iki modül vardır.
bir tanesi SMTP modülü ikincisi ise DNS modülüdür. Bu yapıların ayrı ayrı satışının yapıldığını görmüş olsakda biz her 2 protokolü aynı programda topladık ve türkçe olarak kullanıcılarımıza sunduk.

Gün içerisinde inbox'ımıza gelen epostalar büyük bir çoğunluğu " smtp " modülleri üzerinden gönderilmektedir. Bankalardan, üye olduğumuz kuruluşlardan, Teknoloji marketlerinden smtp modülü üzerinden bize ulaşırlar. Nedir SMTP modülü - Simple Mail Transfer Protokol, yani basit e-posta gönderim protokolüdür.

Tabiki her müşterimize muhakkak program kullanımına başlanıldığında ilk olarak Smtp modülünü önermekteyiz. Ancak smtp modülü bir sunucu üzerinden, basit ve başka bir deyişle web sitenize bağlı bir eposta üzerinden çalışır.

Programda kılavuzlarımızda anlatıldığı gibi basitce 1 kaç ayar yapdıktan sonra gönderimlerinize başladığınızda program web sunucunuza bağlanır ve web sunucunuz üzerinden e-postaları yollamaya başlar. Web sitenize bağlı her e-posta adresinin bir adet sınırlaması olacaktır bu adet sınırlamalarının nekadar olduğunu öğrenmeniz için web hizmeti veren firmamızla bağlantıya geçmeniz gerekecektir.

Bir web sitesinin smtp üzerinden e-posta gönderme ortalama adedi 200 ile 1000 arasıdır. Ama dediğimiz gibi adetlerinizin sınırlaması web hizmeti veren firmanız tarafından belirlenecektir. Böylelikle kotalarınızı bilecek sıkıntısız bir şekilde çalışmalarınızı yapacaksınız.

Dns modülündende kısaca bahsetmek gerekirse, gerçekten eposta reklamlarında şaşırtıcı bir geri dönüş sağlayan alternatif bir modüldür. Bu modül yapısı ile herhangi bir web sunucusuna bağlı kalmadan gönderim yapabilirsiniz.

Günde internet hızınıza bağlı bir şeklide 20.000 adetten 100.000 adede kadar yollayabilirsiniz. Ancak ücretsiz Msn Yahoo gibi sağlayıcıların epostalarını Dns modülünden yollayamazsınız. Firma adreslerine gönderilebilir ve gönderim sırasında % 50 lik bir kayıp yaşanabilir. Ama yollanan reklamlar 10 binlerce olduğu düşünülürse karşı tarafa varacak e-posta adedininde hiç küçümsenemeyeceği ortada.

Başlangıç Başlangıç

1.
2.
3.
4.
5.
6.

Tamamen Türkçe ve Lisanslı
Kullanım Kılavuzu

Kolay ve türkçe editör kullanımı
Program çıkışında uyarı
Alıcı listesindeki kişiler birbirini görmez
Dünya üzerindeki iki gönderim modülü tek programda 

İnternet Haberleri
Editör ile Mail Hazırlama
Cool Sender 3.0 En yeni özellikleri
Satın Al
Ucretsiz Demo
Mail

Copyright © 2023 Onnline Reklam Her Hakkı Saklıdır.