Hemen Ara  Hemen Arayın : 0212 217 5 700 / 0212 217 5 800
 
Favorilerine Ekle Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfa Anasayfa İletişim İletişim

Cool Sender

Cool Sender Sadece 99 YTL.
Online Satın Al
EMail
Cool Sender 3.0
Mail
Mail
Mail
Mail Mail Mail Mail
E Posta
Email
ü

Mail Programı Hakkında

Günlük Kaç Tane Eposta Gönderebiliyoruz ?

Programda gönderim açısından herhangi bir sınırlama yoktur. Sınırsız sayıda gönderim yapabilirsiniz. Bu programda kullandığınız gönderim yapısı ile bağlantılıdır. Programdaki DNS dediğimiz gönderim yapısından en düşük internet hızınız ile 13.000 ile 18.000 arası gönderimler yapabilmeniz mümkün internet hızınız arttıkça gönderim adetleriniz de otomatik olarak artacaktır. SMTP yapısında ise gönderimleriniz tamamiyle sunucuya bağlı kalınarak gerçekleştiği için sunucunuz size ne kadar yüksek adette mgönderim izni veriyorsa o kadar adette gönderim yapabilirsiniz.

Kurulumu Nasıl Yapılıyor ?

Cool Sender 3.0'in kurulumu oldukça kolaydır. Standart program kurulumu şeklindedir ve yapmanız gereken tek şey 'İleri' sekmesi ile devam ederek kurulumu başarı ile tamamlamaktır.


Karşı Taraf Diğer Adresler Görür mü?

Toplu gönderim işlemleriniz de kesinlikle diğer kişiler birbirlerinin adreslerini görmezler. Reklamınız kişiye özel olarak giderken sizde toplu gönderimin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.


Grup Oluşturulabilir mi?

Cool Sender Toplu Gönderim programında ister müşteri gruplarınızı, ister arkadaş gruplarınızı, isterseniz de karma gruplarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.


Gönderim Yapmadan Önce E-posta Adreslerine Filtreleme Uyguluyor mu ?

Datanızda birden fazla ya da tekrar eden adreslerinizi gönderim yapmadan önce filtereleme özelliği ile temizliyebiliri, datanızı tamamen kontrol altında tutabilirsiniz.


Programdan Resimli Gönderim Yapılabiliyor mu ?

Cool Sender programından profesyonel bir şekilde resimli gönderimler yapabilirsiniz, karşı taraf aldığı postayı açtığı zaman direk olarak göndermiş olduğunuz resimli içeriğinizi alır ve sizde profesyonel bir reklamın yapmanın keyfini yaşarsınız.


Zaman Ayarlaması Var mı?

Toplu gönderimleriniz için programda zaman ayarlaması ve bekletme seçenekleri mevcuttur. DNS ve SMTP gönderim yapılarında ki bekletme seçeneklerini kullanarak toplu gönderimlerinizde e-posta adedi üzerinden saniye bazında zaman ayarlaması yapabilirsiniz. (Örnek 10 gönderimde 20 saniye ara ver )Bu şekilde uygulanan bir gönderimde program 10 gönderimi yapar server bağlantısını durdurur 20 saniye sonra tekrar bir bağlantı ile gönderime devam eder.


Adresleri Excel'den Alabiliyor mu ?


Cool Sender 3.0 ile data base'inizi ister excel'den isterseniz de farklı veri tabanlarından programa kolaylıkla alabilirsiniz.


Programda Kullanım Sınırlaması veya Zaman Sınırlaması Var Mı ?

Cool Sender 3.0 toplu gönderim programında hiçbir şekilde kullanım ya da süre sınırlaması yoktur. 5 gün, 5 ay, 5 yıl yada ömür boyu kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Tekrar Ekstra Bir Ücret Ödeyecek Miyim ?

Programı satın aldığınız da ekstra hiçbir ödeme yapmazsınız. Bir defaya mahsus program alım bedelini ödedikten sonra istediğiniz zamanlarda gönderimleri yapabillrsiniz.


Kaç Bilgisayara Kurulum Yapılabilir ?

Programı şirket içerisinde 10 bilgisayara kadar kurulumunu yapabilirsiniz. Lisanslı bir ürün ve çoklu kullanım ayrıcalığını Cool Sender 3.0 ile yaşayın.

 

Programın Cd'sini kaybettiğim'de Ne Yapabilirim ?

Eğer program cd'nizi kaybettiyseniz seri ve sıra numaralarınızla ya da fatura numaranızla firmamıza ulaşabilir ve yeni cd'nizi 20 TL. ücreti ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Cool Sender Mail Gönderim Programı'nın 2.0 Versiyonunu 3.0 Versiyonuna Yükseltmek İçin Ne Yapabilirim ?

Cool Sender 2.0 gönderim programı kullanıcılarına bir üst versiyona yani 3.0 versiyonuna geçebilmek için fatura numaranızla ya da lisans numaralarınızla firmamıza başvurabilir ve 30 TL. update ücreti karşılığında programınızın bir üst versiyonuna sahip olabilirsiniz.

 

Benzeri birçok soru hakkında cevaplarınızı bu sayfadan alabilirsiniz.

Editör ile Mail Hazırlama
Cool Sender 3.0 En yeni özellikleri
Satın Al
Ücretsiz Demo

 
Mail

Copyright © 2023 Onnline Reklam Her Hakkı Saklıdır.